چهارشنبه، 12 تیر 1398 12:09 کد خبر : 13980412002
امین روانان
مدیرعامل شرکت آغاجاری ضمن بازدید از واحدهای عملیاتی تزریق گاز، CS300 ، CS600، گاز مایع 1500، بهره برداری، نمک زدائی و ایستگاه 200 کرنج؛ با کارکنان این تاسیسات دیدار و گفتگو کرد
بازدید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از تأسیسات نفتی کرنج 

مدیرعامل شرکت آغاجاری ضمن بازدید از واحدهای عملیاتی تزریق گاز، CS300 ، CS600، گاز مایع 1500، بهره برداری، نمک زدائی و ایستگاه 200 کرنج؛ با کارکنان این تاسیسات دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش رهیافت جنوب به نقل از  روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری:ابراهیم پیرامون در این دیدار که با حضور مدیران و رؤسای واحدهای عملیاتی، فنی و خدماتی انجام شد، ضمن اشاره به نقش راهبردی و صیانتی کارکنان در حفظ و نگهداری تأسیسات و نقش آفرینی آنان در فرآیند تولید، از تلاش های مجدانه و خستگی ناپذیر آنان قدردانی و انگیزه و تلاش آنان را زمینه ساز یأس و ناامیدی دشمن در شرایط کنونی دانست. 


مهندس پیرامون همچنین اظهار امیدواری کرد با استفاده از پتانسیل نیروی انسانی توانمند و ظرفیت عظیم شرکت، بتوانیم در مسیر توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور گام های اساسی برداریم. در ادامه این دیدار کارشناسان واحدهای مختلف عملیاتی مسائل و مشکلات مرتبط با عملیات تولید را مطرح و در این زمینه به بحث و گفتگو پرداختند. 


مدیرعامل شرکت آغاجاری رعایت اصول و مقررات ایمنی در واحدهای عملیاتی را مورد تأکید قرار داد و گفت: اهتمام در امر آموزش حرفه ای منابع انسانی توسط اساتید کاردان، الزام نمودن واحدهای عملیاتی به اجرایی نمودن مکانیزاسیون فرآیند HSE، تسریع در خرید قطعات مورد نیاز تعمیرات، صرفه جویی در مصرف برق در تأسیسات با در نظر داشتن عدم اختلال در فرآیند تولید را از جمله مسائلی هستند که باید در اولویت قرار گیرند. 


در پایان این بازدید مهندس پیرامون با اشاره به شرایط کاری سخت نیروهای عملیاتی، بر اولویت دادن این کارکنان در استفاده از خدمات رفاهی و سهمیه منازل سازمانی تأکید کرد.

نظر جدید

پربازدیدها