شنبه، 22 تیر 1398 18:44 کد خبر : 13980422011
امین روانان
نظر به اینکه نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت توسعه ی همه جانبه استان هم پیمان شده و در حقیقت میثاق اخوت بسته اند لذا بر اینجانب فرض است که در همین مسیر گام بردارم و خاضعانه دست هر شخص حقیقی و حقوقی که بتواند خدمتی به مردم حوزه انتخابیه ام ارائه نماید را ضمن سپاسگزاری و امتنان، به گرمی، دوستی و برادری می فشارم
پایان یک شایعه با واکنش نماینده کهگیلویه بزرگ به سفر زارعی به آجم


 به گزارش رهیافت جنوب  نماینده کهگیلویه و بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به خبر حضور غلام محمد زارعی و برخی مدیران به حوزه انتخابیه وی در روستای آجم واکنش نشان داد .
در یادداشت عدل هاشمی آمده است
: بسم الله الرحمن الرحیم

بی شک خدمتگزاری در کسوت نمایندگی، موهبتی الهی و عام است که مطابق قانون نیز در حیطه ی حدود و اختیارات  یک نماینده مجلس می باشد.

در همین راستا و در ارتباط با سفر دوست و همکار عزیزم جناب آقای حاج زارع به منطقه آجم در بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه نکاتی را متذکر می شوم:

با توجه به اینکه در سفر کاری به همراه هیئت اعزامی کشورمان در کشور کره جنوبی حضور داشتم اما حضور نماینده محترم شهرستان های بویراحمد و دنا در منطقه آجم را از طریق رسانه ها متوجه شدم.
هرچند که جناب حاج زارع رئیس مجمع نمایندگان استان می باشد اما انتظار میرفت و شایسته بود به منظور بهره وری بیشتر از این سفر و امکان خدمت رسانی بیشتر، هماهنگی لازم با فرماندار شهرستان کهگیلویه انجام می گرفت.

نظر به اینکه نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت توسعه ی همه جانبه استان هم پیمان شده و در حقیقت میثاق اخوت بسته اند لذا بر اینجانب فرض است که در همین مسیر گام بردارم و خاضعانه دست هر شخص حقیقی و حقوقی که بتواند خدمتی به مردم حوزه انتخابیه ام ارائه نماید را ضمن سپاسگزاری و امتنان، به گرمی، دوستی و برادری می فشارم.

در پایان با توجه به دغدغه و حساسیت مردم و موج نگرانی آنان از بابت شائبه ی الحاق به بخش مارگون اعلام می دارم:
چنین چیزی صحت نداشته و البته هیچکدام از مسئولان حاضر در آن سفر در این رابطه تصمیم گیر نبوده و مسئولیتی نداشته اند.
همچنین از مسئولان نظارتی و مربوطه ی استان خواهانم:
نظر به شائبه ی حضور برخی مدیران منطقه ای در این سفر، موضوع را بررسی و نتیجه را به  اینجانب گزارش فرمایند.

سایه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی مستدام باد.
ان شاءالله   98/4/22


                       عدل هاشمی پور 

نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

نظر جدید

پربازدیدها