شنبه، 13 مهر 1398 00:00 کد مقاله : 13980713001
امین روانان
طبق برنامه ریزی های انجام شده پست و خط بهمئی در یک سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.
بازدید وزیر نیرو و نماینده کهگیلویه از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده

 

وزیر نیرو در اولین برنامه کاری خود در استان کهگیلویه و بویر احمد از پست و خط شرکت برق منطقه ای خوزستان در شهرستان بهمئی بازدید کرد.

به گزارش رهیافت جنوب ؛ رضا اردکانیان و نماینده کهگیلویه و‌ هیات همراه در اولین ساعت های حضور خود در استان کهگیلویه و بویر احمد از مراحل ساخت پست و خط بهمئی بازدید و در جریان روند اجرایی آن قرار گرفتند.

 

بازدید وزیر نیرو از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده

 

پست ۱۳۲ کیلو ولت بهمئی ۵۰ مگاولت آمپر ظرفیت دارد و هدف از اجرای پروژه پایداری شبکه برق در شهرستان بهمئی و افزایش ظرفیت برای مصرف در بخش های مختلف است.
این پست با ارزش سرمایه گذاری ۱۸۰ میلیارد ریال در حال ساخت بوده و در حال حاضر عملیات خاکی و دیواری آن انجام شده است.

خط ۱۳۲کیلو ولت شاهد بهمئی نیز ۴۵ کیلومتر مدار داشته و هدف از اجرای آن علاوه بر برق دار کردن پست بهمئی، افزایش پایداری و بهبود ولتاژ شبکه برق منطقه است.

این خط که در حال حاضر ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد با ارزش سرمایه گذاری ۶۸۰ میلیارد ریال در حال اجرا است.

طبق برنامه ریزی های انجام شده پست و خط بهمئی در یک سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.

 

بازدید وزیر نیرو از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده بازدید وزیر نیرو از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده بازدید وزیر نیرو از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده بازدید وزیر نیرو از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده بازدید وزیر نیرو از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده بازدید وزیر نیرو از پست و خط برق شهرستان بهمئی/بهره برداری تا یکسال آینده

نظر جدید
پربازدیدها