چهارشنبه، 27 آذر 1398 23:48 کد خبر : 13980927004
امین روانان
مهندس پيرامون مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري با اعلام اين خبر بيان كرد: با تلاش كارشناسان تعميرات، عمليات، فني و مهندسي، توربين رستون ١٧٥٠ واحد بهره برداري شماره ٣ تعمير، بازسازي و راه اندازي شد.
صرفه جویی ٣٠٠ میلیارد ریالی با بازسازی و راه اندازی توربین رستون در شركت آغاجاری         

   به گزارش رهیافت جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت نفت  و‌گاز آغاجاری ؛صرفه جويي ٣٠٠ ميليارد ريالي با بازسازي و راه اندازي توربين رستون در شركت آغاجاري با توان داخلي شركت نفت و گاز آغاجاري توربين رستون ١٧٥٠ تعمير ، بازسازي و راه اندازي شد.

 

 

رهیافت جنوب  : مهندس پيرامون مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري با اعلام اين خبر بيان كرد: با تلاش كارشناسان تعميرات، عمليات، فني و مهندسي، توربين رستون ١٧٥٠ واحد بهره برداري شماره ٣ تعمير، بازسازي و راه اندازي شد.

 

مهندس ابراهيم پيرامون تشريح كرد: با توجه به نياز عملياتي و در راستاي جلوگيري از توقف و يا كاهش توليد در واحد بهره برداري شماره ٣ آغاجاري توربين رستون واحد مذكور كه از سال 1390 به دليل ايرادات فني امكان راه اندازي نداشت، پس از يكسال كار و تلاش كارشناسان و متخصصان اين شركت، تعمير و بازسازي گرديد و پس از مقاوم سازي فونداسيون و رفع اشكال از امكانات جانبي، زمينه نصب توربين ، پمپ و انجام اتصالات به شكل مطلوب فراهم شد

 

ابراهيم پيرامون عنوان كرد: با توجه به مشكلات موجود در زمينه تامين اين دستگاهها و قطعات آنها با تلاش جمعي همكاران و انجام هماهنگي هاي لازم و استفاده تجهيز مذكور فرآيند تعمير و بازسازي، نصب و راه اندازي با كيفيت تكميل و راه اندازي موفق آن نيز انجام شد .

 

مهندس ابراهيم پيرامون با اشاره به اهميت راه اندازي اين توربين در واحد بهره برداري مذكور افزود : با راه اندازي اين توربوپمپ بيش از ٣٠٠ ميليارد ريال صرفه جويي اقتصادي صورت گرفته است. مدير عامل شركت آغاجاري افزودند: سال گذشته نيز با تلاش همكاران همين واحد، توربين سولارساترن بعد از ٢٠ سال توقف، راه اندازي شد كه با توجه به شرايط موجود تعمير، بازسازي و راه اندازي اين دو توربين در كل بيش از ٦٠٠ ميليارد ريال براي شركت ارزش آفريني در بر داشته است

نظر جدید

پربازدیدها