جمعه، 23 مهر 1400 00:00 کد مقاله : 14000723005
مهرداد جهان خواه
به عنوان یک شهروند وقتی تصاویر فرماندار را در روستاهای دو افتاده ی شهرستان دیدم، با همه دلزدگی ها از مسئولین که قطعا آنان مسبب فشارهای کنونی بر مردم هستند بار دیگر امیدوا ...
واکنش شهروند لنده ای به‌ تصاویری ازفرماندار این شهرستان

"رهیافت جنوب"
واکنش شهروند لنده ای به‌ تصاویری ازفرماندار این شهرستان

تورج رزمجو فرماندار لنده این روزها با همه ی امّا و اگرهای رفتن از لنده و یا ماندن سرسختانه پیگیر امورات مختلف این شهرستان است.

 با پایان یافتن عمر دولت ها عموما در ادارات دولتی شاهد هستیم که بی انگیزگی به سراغ مدیران میآید و گاهی کار بجایی میرسد که رسانه ها و فعالان فضای رسانه ای و مجازی از این بی انگیزگی نقدها منتشر میکنند.

شهروند لنده ای در واکنش به تصاویری از فرماندار رزمجو که با انگیزه این روزها مشغول به خدمت در لنده است نوشته است، اینجا در لنده امّا شرایط متفاوت است. تورج رزمجو که یک سالی است مهمان ما مردم لنده است و ابلاغی از دولت سابق دارد بی تفاوت به همه ی امّا و اگرها سرسختانه پیگیر امورات مختلف لنده است‌.

رزمجو که پیش از این نیز نشان داد بیش از آنکه یک فرماندار صرفا سیاسی باشد یک انسان به معنای واقعی است و در گیر و دار واژه گانی چون اصلاح طلب و اصولگرا نیست، دیدارهای مردمیش در فرمانداری لنده به راه و با شوق به خدمت به دیدار مردمان دیار چلی ولارب در دوردسترین روستاهای لنده میرود تا این پیام را دهد، هستند مدیرانی که تغیر و تحولات دولت ها روی آنان تاثیری ندارد و تا زمانی که مسئولیت داری باید بفکر رفع مشکلات مردمت باشی.به عنوان یک شهروند وقتی تصاویر فرماندار را در روستاهای دو افتاده ی شهرستان دیدم، با همه دلزدگی ها از مسئولین که قطعا آنان مسبب فشارهای کنونی بر مردم هستند بار دیگر امیدوار به این شدم که لابلای دولت ها مدیرانی داریم که مردمدارند و در راه خدمت به مردم لحظه شماری میکنند. درودت باد جناب فرماندار/شهروند لنده
_تابناک کهگیلویهواکنش شهروند لنده ای به‌ تصاویری ازفرماندار این شهرستان

واکنش شهروند لنده ای به‌ تصاویری ازفرماندار این شهرستانواکنش شهروند لنده ای به‌ تصاویری ازفرماندار این شهرستان

نظر جدید
پربازدیدها