چهارشنبه، 05 آبان 1400 23:54 کد خبر : 14000805008
مهرداد جهان خواه
پیام تسلیت ستوانیکم کریم انصاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک درپی شهادت موسی نوروزی
پیام تسلیت ستوانیکم کریم انصاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک درپی شهادت موسی نوروزی

"رهیافت جنوب"

در پی شهادت یکی از ماموران جان برکف نیروی انتظامی اهل بخش  دیشموک در دگیری با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نایل شده‌است،فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک پیام تسلیتی صادر کرد:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

دفا ع از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل جان فشانی عزیزانی است که جان شیرین خود را در طبق اخلاص نهاده و برای ایجاد امنیت پایدار در کشور سر از پا نشناخته تا مردم بزرگوار ایران در همه جوانب از این نعمت بزرگ برخوردار شوند.

این آخرین باری نیست که دلهای نورانی و سرشار از عشق و ایمان و وفاداری به آرمانهای بلند انقلاب، آماج گلوله‌های خشم سوداگران مرگ قرار می‌گیرد و آنان ادامه حیات خود را در آلوده کردن نوجوانان و جوانان این مرز و بوم می‌دانند. و دست شوم آن‌ها نهال ثمر بخش انسانهای والائی را قطع می‌کند که همواره جان عزیز خود را برای نثار در راه خدا در دست گرفته‌اند.

بی‌شک قرار گرفتن نام جمهوری اسلامی ایران بر تارک مبارزه با بلیه شوم مواد مخدر در جهان، مرهون شهادت، جانفشانی و پایمردی مجاهدان این عرصه است که با تقدیم همه هستی خویش به نبرد بی‌امان با اهریمن تباهی و نیستی برخاسته و بنه درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 

عملیات شهادت طلبانه فرزندان عزیزمان در نیروی انتظامی  در درگیری اخیر شهرستان دلگان که موجب به شهادت رسیدن ستوانسوم موسی نوروزی  گردید قطره‌ای از دریای بیکران این مبارزه جانانه است.

اینجانب شهادت این عزیز را به محضر امام عصر(عج)، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مد ضل العالی) خانواده معظم شهدا و بازماندگان مکرم، فرماندهی و پرسنل فداکار نیروی انتظامی و مردم شهید پرور بخش دیشموک تبریک و تسلیت عرض نموده، برای مجروحین این حادثه از خداوند بزرگ شفای عاجل مسئلت می‌نمایم.

ستوانیکم پاسدار کریم انصاری
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک

نظر جدید

پربازدیدها