یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 08:35 کد خبر : 14010211003
امین روانان
مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد 

به گزارش رهیافت جنوب به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل، با مساعدت دکتر محمدی سرپرست شرکت، شب گذشته (چهارشنبه مورخ ۷ اردیبهشت ماه) مراسم تجلیل از بازنشستگان ارجمند و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ در فضایی صمیمی برگزار گردید. 
در این مراسم ابتدا دکتر محمدی در سخنانی به جایگاه رفیع و قابل تقدیر بازنشستگان مجموعه به عنوان ارکان اصلی استمرار حیات گروه ملی اشاره و حفظ این میراث ارزشمند این عزیزان را وظیفه و هدف مشترک مدیریت و کلیه پرسنل فعلی دانستند. ایشان همچنین توجه ویژه به وضعیت معیشتی بازنشستگان را از اولویت های شرکت برشمردند. 
در ادامه از ۵۶ نفر از بازنشستگان و ۱۷ نفر از کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ با اهداء یک جلد کلام الله مجید، لوح سپاس و هدیه تقدیر بعمل آمد. 
همچنین ضیافت افطار، دیدار چهره به چهره پرسنل با سرپرست شرکت و هنرمندی یکی از هنرمندان مطرح استان از دیگر برنامه های این محفل باشکوه بود. 
اسامی کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران
عباس طرفی - کارخانه لوله سازی 
محمدجواد طرفی - کارخانه فولادسازی
محمود كوتی - کارخانه نورد كوثر
عبدالمحمد كوچک شوشتر - کارخانه نورد ميلگرد
حسين عفراوی - کارخانه نوردتيرآهن
مهدی مزرعه - کارخانه انرژی و تاسيسات
بهنام گلفر - کارخانه خدمات صنعتی
جواد كردانی - کارخانه ماشين سازی
محمد امامی - واحد امور مالی
سامان نظری - واحد كنترل كيفی
سجاد دشت بزرگی - واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات
قاسم بيت سياح - واحد خدمات و رفاه
ميثم براتی - واحد امور اداری
مریم صدریان زاده - واحد تضمین کیفیت
مهسا عتابی - واحد امور مالی
ابراهیم فالحی - اداره حراست و حفاظت فیزیکی
جعفر احمدی نیا - امور حقوقی و قراردادها

مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد مراسم تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارگران نمونه سال ۱۴۰۰ گروه ملی صنعتی فولاد ایران برگزار شد 

نظر جدید

پربازدیدها