شنبه، 04 تیر 1401 15:43 کد خبر : 14010404001
سیروس بزمی
در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت به معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، صبح امروز آیین تودیع و معارفه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی، و همچنین کارشناس تعاون و رفاه با حضور مدیریت آموزش و پرورش، معاونین و کارشناسان این اداره در دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهمئی برگزار شد.

مسعود فرح بخش مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در آیین این تودیع و معارفه ها گفت: دعا و خواستن از درگاه خداوند بهره و سلطه و برکت است و حال آنکه بر طبق روایات، «خَابَ‏ الْوَافِدُونَ‏ عَلَى‏ غَیْرِکَ» و «وَ خَسِرَ الْمُتَعَرِّضُونَ إِلاَّ لَکَ‏» یعنی کسى که به غیر خداوند وارد شود، ناامید و محروم است و آنکه به غیر خدا رو کند، زیانکار است و زندگی را باخته است.

در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.

وی با بیان اینکه وجود معلم همیشه و در هر برهه و مکانی منشأ خیر و مبارک است، گفت: همچنان که در آیه ۳۱ سوره مبارکه مریم از زبان نبی خدا، حضرت عیسی می‌خوانیم که وَجَعَلَنِی مُبَارَکًا أَیْنَ مَا کُنْتُ یعنی خداوند وجود مرا در هر جا با برکت ساخته است، معلم نیز در هر جا باشد وجودش منشأ برکت خواهد بود.

فرح بخش با تصریح اینکه معلم همت و جهاد و محبت و دوستی را می‌کارد و انسان را به رشد و کمال نائل می‌کند، گفت: معلم و مربی باید به دنبال احیا و ایفای نقش تربیتی خود باشد چرا که هر یک از احاد جامعه در هر قشر و جایگاهی یک نقش تربیتی دارد که نباید آن‌را از دست بدهد و اگر هر فردی به‌ویژه عوامل مدرسه و خانواده‌ها بتوانند نقش تربیتی خود را ایفا کنند، قطعاً جمع انسان‌های فرهیخته پرشمارتر خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی تصریح کرد: بهره‌مندی از توان و تجربه‌های نوین در مجموعه آموزش و پرورش برای ارتقای کمی و کیفی سطح آموزش نقش‌آفرین است.

وی یادآور شد: رسیدگی بیشتر به دانش‌آموزان و رعایت عدالت در مناطق مختلف آموزش و پرورش شهرستان بهمئی مورد توجه مدیریت آموزش و پرورش می باشد.

در پایان این جلسه، از زحمات حداد احمدی که طی چندین سال سمت کارشناس تعاون و همچنین معاونت پشتیبانی و برنامه‌ریزی را به عهده داشتند تکریم و علی ویسی‌نژاد به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی معارفه گردید.

در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.

 

همچنین با اهدای لوح تقدیر و سپاس از زحمات سلیمان داشاب معاونت پرورشی و تربیت بدنی تقدیر و شمس‌اله خردمند به سمت سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی معارفه گردید.

 

در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.

 

در ادامه بویراحمد خوبی‌نژادیان به عنوان سرپرست کارشناس تعاون و رفاه معارفه گردید.

 

در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.در ادامه روند تغییرات در اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی، نوبت نوبت به معاونت مالی و پشتیبانی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و همچنین کارشناس تعاون و رفاه این اداره رسید.

نظر جدید

پربازدیدها