یکشنبه، 12 تیر 1401 21:15 کد خبر : 14010412002
سیروس بزمی
در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی‌ پیرامون وضعیت زندگی مددجوی روستای بن پیر گچساران  که در آن کلیپ از کمیته امداد استمداد کمک کرده بود و دلخوری متعاقب وی از درج مطالب عنوان شده در فضاهای  مجازی، ضرورت دلجویی و بررسی مشکلات این مددجو از نزدیک احساس شد.
اقدامی جهادی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد در پی واکنش یکی از مدیران شهرستانی به صحبت های پیرزن مددجوی گچسارانی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد از مددجوی ساکن روستای بن پیر گچساران دلجویی کرد، همچنین در پی این اقدام و دلجویی، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گچساران عزل شد.

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی‌ پیرامون وضعیت زندگی مددجوی روستای بن پیر گچساران که درخواست کولر کرده بود و همچنین کلیپی که مدیر کمیته امداد گچساران از زندگی این پیرزن تهیه کرده بود و در این خصوص گزارشی در سایت ها و فضای مجازی نشر داده شد، روز گذشته واکنش مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد را برانگیخت.

دکتر قباد مبشری در این خصوص گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی‌ پیرامون وضعیت زندگی مددجوی روستای بن پیر گچساران  که در آن کلیپ از کمیته امداد استمداد کمک کرده بود و دلخوری متعاقب وی از درج مطالب عنوان شده در فضاهای  مجازی، ضرورت دلجویی و بررسی مشکلات این مددجو از نزدیک احساس شد.

مبشری اظهار کرد: در همین خصوص از منزل این مددجوی سالخورده‌ بازدید و ضمن دلجویی از وی، دستورات لازم جهت حل مشکلات نامبرده در زمینه تهیه ملزومات اساسی منزل صادر شد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایتی همیشه در کنار مردم بوده و هست، گفت: در کمیته امداد حفظ عزت خانواده‌ها را مورد توجه جدی قرار می‌دهیم و خود را امانت‌دار مردم می‌دانیم و در راه برآوردن احتیاجات آنها از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

مبشری تأکید کرد: توصیه ما به همکاران امدادگر و بخصوص مددکاران این است که در تمامی مراحل بررسی و ارایه خدمات، شأن جامعه مددجویی و کرامت افراد را رعایت کنند.

وی ضمن تشکر از اصحاب رسانه در خصوص پیگیری مشکلات مددجویان، خواست در درج مطالب مرتبط با مشکلات جامعه هدف کمیته امداد رسالت خود را به دقت انجام داده و حفظ عزت و کرامت مددجویان را در اولویت قرار دهند.

خبرنگار: سیروس بزمی

نظر جدید

پربازدیدها