یکشنبه، 22 مرداد 1402 00:00 کد مقاله : 14020522003
سیروس بزمی
نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران این شهرستان به مناسبت روز خبرنگار برگزار گردید.

در ابتدای این نشست سرهنگ مهدی غلامی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت  یاد و خاطره خبرنگاران شهید به ویژه شهید محمود صارمی ، گفت: "روز خبرنگار، روز تکریم حق طلبی، صداقت و تلاش بی وقفه برای ایجاد شفافیت درجامعه است.

وی گفت: نامگذاری روز شهادت شهید صارمی به عنوان روز خبرنگار، یعنی ما باید منش، سیره و خط این شهید گرانقدر را ادامه دهیم.

وی راه شهید صارمی را مسیر اخلاق، ادب، صداقت، دلسوزی، مردم داری و اطلاع رسانی شفاف توام با شهامت و حرکت در مسیر خوبی ها و نیکی ها معنی کرد و خطاب به خبرنگاران گفت: ما به عنوان مسئول با آغوش باز پذیرای نقدها و انتقادات شما عزیزان هستیم و البته انتظار هم داریم در صورت امکان در کنار هر نقد و انتقادی ، راهکار و پیشنهادات قابل اجرا نیز ارائه شود.

غلامی نژاد به امید آفرینی و حرکت در مسیر ایجاد وفاق ملی به عنوان یکی از رسالت های مهم امروز جامعه شریف خبرنگاری و تولید محتوا متناسب با فرهنگ، آداب و رسوم و شرایط شهرستان یکی از کارکردهای خبرنگاران و اهالی قلم شهرستان اشاره کرد و عملکرد خبرنگاران و اصحاب رسانه را در جریان همه گیری بیماری کرونا، شایسته تقدیر دانست. 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا زندیه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی ضمن عرض تبریک روز خبرنگار در سخنان خود به هشیاری و شناخت و مقابله با ترفندهای شبکه های جهانی خبر که در دنیای امروز در روایت جنگی حق را باطل و باطل را حق جلوه می دهد اشاره کرد و اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان چشمان بینای اجتماع، بهترین راویان مباحث اجتماعی هستند و همه ی ما به ویژه خبرنگاران باید نیک اندیش و خیرخواه باشیم و اغراض شخصی را در روایت گری دخالت ندهیم.

در پایان این مراسم از تلاش های خبرنگاران و فعالین عرصه خبر و رسانه شهرستان بهمئی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار + جزئیات و عکس

نظر جدید
پربازدیدها